Telefoonnummers van onze juristen & consultants

Customs Knowledge vindt het belangrijk dat haar juristen en consultants goed bereikbaar zijn. Daarom vindt u hieronder alle telefoonnummers en e-mailadressen.

 

Bart Boersma 06 – 250 66 765 bart.boersma@douaneadvies.nl
Bram van Breukelen 06 – 150 00 250 bram.vanbreukelen@douaneadvies.nl
Dianne Beurskens-Weijers 06- 284 61 472 dianne.beurskens@douaneadvies.nl
Lidwina Hoekstra 0513 – 68 98 97 lidwina.hoekstra@douaneadvies.nl
Fred Kaijser 06 – 151 61 055 fred.kaijser@douaneadvies.nl
Arjo Groenendijk 06 – 460 72 590 arjo.groenendijk@douaneadvies.nl
Samantha Zwart-Speelman 06 – 271 54 919 samantha.speelman@douaneadvies.nl
Theo Jonker 06 – 467 41 337 theo.jonker@douaneadvies.nl
Wikje van der Zee 06 – 151 00 812 wikje.vanderzee@douaneadvies.nl
Nanda Nouta 06 – 112 73 034 nanda.nouta@douaneadvies.nl
Vera Lettinga 0513-68 98 97 vera.lettinga@douaneadvies.nl
Algemeen nummer 0513 – 68 98 97 info@douaneadvies.nl
Administratie 0513 – 68 98 97 administratie@douaneadvies.nl

Copyright © 2018 Customs Knowledge. Zie ook onze Algemene voorwaarden Customs Knowledge BV, Privacy Statement en disclaimer.