Telefoonnummers van onze juristen & consultants

Customs Knowledge vindt het belangrijk dat haar juristen en consultants goed bereikbaar zijn. Daarom vindt u hieronder alle telefoonnummers en e-mailadressen.

Bart Boersma 06 – 250 66 765 bart.boersma@douaneadvies.nl
Bram van Breukelen 06 – 150 00 250 bram.vanbreukelen@douaneadvies.nl
Dianne Beurskens-Weijers  06- 284 61 472 dianne.beurskens@douaneadvies.nl
Sander van Lent 06 – 270 70 745 sander.vanlent@douaneadvies.nl
Arjo Groenendijk 06 – 460 72 590 arjo.groenendijk@douaneadvies.nl
Samantha Speelman 06 – 271 54 919 samantha.speelman@douaneadvies.nl
Theo Jonker 06 – 467 41 337  theo.jonker@douaneadvies.nl
Algemeen nummer 0513 – 68 98 97 info@douaneadvies.nl
Administratie 0513 – 68 98 97 administratie@douaneadvies.nl

 

Copyright © 2017 Customs Knowledge. Zie ook onze Algemene voorwaarden Customs Knowledge BV en disclaimer.